Кабінет косметолога

Разом з 4D КЛІНІК мати неперевершений вигляд легко!

КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ  КАБІНЕТ В 4D КЛІНІК

ПРОФЕСІЙНИЙ ЕФЕКТИВНИЙ І ДБАЙЛИВИЙ САЛОННИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ І ВОЛОССЯМ - ДЛЯ ПІДТРИМКИ І ВІДНОВЛЕННЯ ЇХ МОЛОДОСТІ ТА КРАСИ
4D - професійний косметолог Корчак Людмила Анатоліївна
Кожна жінка мріє мати неперевершений вигляд, завжди залишатися молодою і красивою. Разом із 4D Клінік бездоганною бути легко! САЛОННИЙ ДОГЛЯД за шкірою обличчя, декольте, тіла: очищення, освітлення, омолодження, насичення шкіри цінними інгредієнтами ексклюзивних сироваток, боротьба зі зморшками, покращення рельєфу, зміцнення тонусу й тургору шкіри, апаратне лікування елементів запалення й акне.
Застосування спеціальних засобів, професійна косметика Genosys (Південна Корея), Klapp (Німеччина) - суттєво покращують якість процедур і видимі зміни на шкірі.

Попередній запис за телефонами:

4D Клінік апаратна косметологія

САЛОННИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

САЛОННИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ ВИРІШИТЬ ПРОБЛЕМИ І ДОПОМОЖЕ ШКІРІ І ВОЛОССЮ ОТРИМАТИ ЗДОРОВИЙ І СЯЮСИЙ ВИГЛЯД
ПЕРЕВАГИ КАБІНЕТУ КОСМЕТОЛОГІЇ «4D-КЛІНІК»:
 • Сучасне обладнання - діодний та неодимовий лазери, косметологічний комбайн Tiffany (Face Lift)
 • Апаратний догляд за обличчям, тілом, волоссям
 • Догляд за проблемною, сухою, жирною шкірою, лікувальні процедури
 • Противікова (anti-age) програма салонного догляду
ШИРОКИЙ СПЕКТР КОСМЕТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ:
 • Лазерна епіляція
 • Видалення тату та перманентного макіяжу
 • Карбоновий пілінг
 • Гідропілінг
 • Кріоліфтинг
 • Мультиполярний RF-ліфтинг
 • Ультразвукова чистка обличчя
 • Ультрафонофорез
 • Мезотерапія
 • Масаж
 • Медовий масаж
 • Лазерне лікування оніхомікозу нігтів
 • Ботулінотерапія (botox0

Сучасний апарат естетичної косметології Tiffany (Face Lift)

 Південнокорейська професійна космецевтика GENOSYS ефективна в корекції вікових змін, лікуванні акне і пігментації, алопеції, шрамів, рубців.
KLAPP Cosmetics - ефективне комплексне омолодження без ін'єкцій, німецький стандарт якості та безпеки.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ

НАДІЙНЕ І БЕЗБОЛІСНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД НЕБАЖАНОГО ВОЛОССЯ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОНУ ШКІРИ І КОЛЬОРУВОЛОССЯ
4Д-Клінік, сертифікований спеціаліст Корчак Людмила проводить сеанс епіляції діодним лазером D-Las 80 mini.

В нашій клініці на вас чекають сертифіковані спеціалісти та сучасне обладнання, зокрема, діодний лазер D-Las 80 mini.

Найсучасніший діодний лазер D-Las 80 mini в 4Д Клінік

 Ми використовуємо в роботі тільки професійне обладнання, яке успішно зарекомендувало себе на косметологічному ринку. В естетичній косметології діодний лазер дозволяє проводити ряд косметологічних процедур неінвазивним способом, найпопулярнішим з них є лазерна епіляція.

Епіляція неодимовим лазером

Видалення небажаного волосся стало невід'ємною частиною догляду за собою. Сучасні жінки для досягнення приємної гладкості шкіри надають перевагу саме лазерній епіляції - адже така процедура є безпечною, комфортною, не викликає подразнення, дає стійкий довготривалий ефект.

Видалення татуювань на тілі неодимовим лазером, 4Д Клінік

Лазерна епіляція неодимовим лазером ефективно видаляє світле, сиве і пушкове волосся, на темній і загорілій шкірі. Крім епіляції, неодимовий лазер успішно застосовують для видалення татуювань, веснянок і пігментації шкіри, видалення рубців і шрамів, навіть глибоких і багаторічних.

 
 
КАБІНЕТ КОСМЕТОЛОГІЇ «4D-КЛІНІК» м.Рівне

Усі процедури, що проводяться в косметологічному кабінеті 4D Клінік, повністю безпечні для клієнтів. Більшість сучасних косметологічних процедур практично ідентична медичним процедурам, тому до них пред'являємо не менш жорсткі вимоги по безпеці здоров'я людей, як і до медичних процедур.

Підтримуємо норми гігієни і санітарії в косметологічному кабінеті на найвищому рівні. Після обслуговування кожного клієнта проводиться дезінфекція інструментарію ультрафіолетовим стерилізатором, регулярне і ретельне знезараження контактних поверхонь. Ми дбаємо про вашу безпеку! 

Професійний салонний догляд за обличчям вирішує цілий ряд естетичних проблем за допомогою ультразвукової чистки обличчя, пілінгів (карбоновий і гідропілінг), апаратних ліфтингів (кріоліфтинг і мультиполярний радіочастотний RF-ліфтинг), методів фізіотерапії, мезотерапії (насичення шкіри цінними інгредієнтами ексклюзивних сироваток), масажу, косметичних масок. В результаті впливу професійної косметики зникають пігментні плями, процеси старіння сповільнюються, з'являється рівний тон і здорове сяйво шкіри.

косметолог Корчак Людмила Анатоліївна

Якість, ефективність і безпека процедур, індивідуальний підхід, конфіденційність – ось основні принципи роботи нашого кабінету. Професійний косметолог Корчак Людмила Анатоліївна перед початком процедур визначить, який метод допоможе розв’язати саме вашу проблему з максимальною ефективністю.
Обираючи нас, ви можете розраховувати на використання найсучаснішого косметологічного обладнання і безпечної професійної косметики!

Новий тренд в косметології - АПАРАТНЕ СХУДНЕННЯ!

Апарат Slimming IV для вакуумно-роликового масажу дозволяє позбутись небажаних жирових відкладень, проявів целюліту, підвищити тонус шкіри, позбутись дрібних зморшок та значно зменшити глибокі зморшки, покращити кровообіг та лімфовідтік. Вакуумний масаж - найдієвіший засіб від целюліту, безпечний неінвазивний спосіб боротьби з жировими відкладеннями - справжня альтернатива ліпосакції!  Ви побачите значний ефект навіть у випадку його застосування, як єдиної методики схуднення!

Крім безопераційного моделювання фігури і швидкого та безпечного схуднення вакуумний масажер використовують для вирішення таких проблем, як набряклість обличчя і тіла, позбавлення від другого підборіддя, непривабливого відтінку обличчя, відновлення після пластичної хірургії. Процедури масажу допоможуть також пацієнтам з рубцями або обвислою шкірою після різкого схуднення, вагітності. Через ефект розслаблення їх також радять пацієнтам, які борються зі стресом, хронічною втомою, панічними атаками.

Апарат для вакуумно-роликового масажу SLIMMING IV об'єднує в собі 4 технології:

 • вакуумно-роликовий масаж;
 • радиоволновая терапія;
 • інфрачервоний прогрів;
 • діодний ліполайзер. 

Атравматичний, безпечний неінвазивний вплив!

ДЕРМАТОЛОГ - Дзюбенко Аліна Олегівна, Медичний центр «4D-КЛІНІК»

Для вас працюють найкращі спеціалісти, фахівці з лазерного видалення папілом, невусів, бородавок: лікар-дерматолог  ДЗЮБЕНКО Аліна Олегівна

Ботокс – видалення мімічних зморшок, Медичний центр «4D-КЛІНІК»

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ - одна із найдієвіших та ефективних процедур, що дозволяє на тривалий термін позбутись мімічних зморшок.

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ, Медичний центр «4D-КЛІНІК»

Ботулотоксин робить шкіру обличчя розгладженою,  зменшується глибина зморшок - до 6 місяців

Медичний центр «4D-КЛІНІК», ЛАЗЕРНИЙ КАРБОНОВИЙ ПІЛІНГ

Процедура лазерного карбонового пілінгу звужує пори, активує процес регенерації клітин шкіри, синтез колагенових і еластичних волокон

Лазерний карбоновий пілінг - інноваційна процедура з використанням неодимового лазеру та вуглецевого наногелю Carbon Peel.

Процедура лазерного карбонового пілінгу займає 30-40 хвилин, зміни стають помітними відразу!

Диплом Л.Корчак на застосування в косметології діодного лазера D-Las 80 mini.
Диплом Людмили Корчак на застосування в косметології неодимового лазера Клініки-4Ддля видалення татуювань, перманентного татуажу губ, брів, пігментних плям, грибка нігтя
Диплом косметолога з оволодіння всіма можливостями косметичного комбайну Face Lifting
Сертифікат комсетолога серединного італійського пілінга PRX-T
Диплом Валерії Гординської на застосування в косметології діодного лазера D-Las 80 mini.
Диплом Валерії Гординської на застосування в косметології неодимового лазера Клініки-4Ддля видалення татуювань, перманентного татуажу губ, брів, пігментних плям, грибка нігтя
Диплом Марії Турик на застосування в косметології діодного лазера D-Las 80 mini.
Диплом Марії Турик на застосування в косметології неодимового лазера Клініки-4Ддля видалення татуювань, перманентного татуажу губ, брів, пігментних плям, грибка нігтя
Попередній запис в кабінет косметолога за телефонами:
Ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо найбільш прогресивні послуги у сфері косметології

Адреса: 33928 м. Рівне,
пров. Ігоря Волошина, 8

САМОЛІКУВАННЯ  МОЖЕ  БУТИ  ШКІДЛИВИМ  ДЛЯ  ВАШОГО  ЗДОРОВ'Я !